Відгуки

На цій сторінці опубліковані відгуки з нашої сторінки Facebook та Google

Залишити відгук

Залишити відгук Ви можете на нашій сторінці у Facebook або у Google Карти за посиланням

Зелена садиба “Жива вода”

Google Карти

testimonial icon

Чудесное место, для семейного отдыха, отдыха с друзьями, празднования любых событий. Беседки, колыба, сауна , зал отдыха с камином, все настолько уютно и по домашнему, что совершенно не хочется покидать садибу) а если есть желание остаться, есть уютный дом с номерами, очень стильно обыгранный дерево и современный стиль. А воздух какой! Хотите в лес - пожалуйста, места там говорят грибные. Хотите на целебный источник с древней легендой - пожалуйста....

Татьяна Синицкая
testimonial icon

Чудове місце для відпочинку!!! Доповнює всю цю красу садиба, яка обладанана всім необхідним для відпочинку ,Баня, басейни,альтани( бесідки) мангал, кімнати для відпочинку, велика територія ,приємний та привітний колектив який працює на території і доповнять Ваш відпочинок ще кращим.З радістю повернусь туди ще.

Людмила Сироштан
testimonial icon

Щиро вдячна за щасливі миті святкування іменин мого сина Андрія в Зеленій садибі «Жива вода»! Неймовірна краса природи, свіже повітря, дзюркіт струмочка і затишна атмосфера порадувала і дорослих і дітей. Люб’язний пан Владислав та пані Оксана допомогли в організації свята без турбот.)

Світлана делеган
testimonial icon

Отличное место, хороший уровень комфорта и сервиса. Я люблю там бывать! Очень рекомендую

Яна Горицкая
testimonial icon

Чудове місце для відпочинку

Ilona Rymarska-Kalynyak
testimonial icon

Спасибо вам большое за прекрасный отдых, всё было супер: много спальных мест, банька на высшем уровне, полное погружение в природу. Всем настоятельно советую хотя бы один раз посетить данную базу отдыха)

Нікіта Сурнін
testimonial icon

Чудове місце для відпочинку!!! Здавалося б не так далеко від міста Ужгород, проте зовсім інша атмосфера, гарна природа, чисте повітря, навколо лісові галявини... Доповнює всю цю ідилію комфортабельна садиба, яка обладанана всім необхідним для безтурботного відпочинку великою компанією друзів, чи то просто з рідними. Баня, басейни, бесідки, мангал, кімнати для відпочинку, велика територія що ще потрібно для якісного відпочинку?

Вікторія Домище