Баня

Ви зможете чудово відпочити з друзями. Найсміливіші після розпарювання можуть зануритися в річку, яка протікає по території садиби

Вартість послуги:

Оренда бані – 500 грн. за 1 годину.

Додаткові послуги:

«Руська баня» на дровах – це чудовий варіант для тих, хто хоче відпочити, розлабитись та провести час з користю для свого організму.  Про цілющий вплив паріння в бані для Вашої краси та здоров’я не варто й пояснювати, а коли вона знаходиться посеред мальовничої природи, то  це подвійний заряд сили, енергії та позитиву .

Завітайте до нашої садиби, адже тут є все необхідне: велика парна кімната на 10 осіб, басейн з кришталево чистою водою на свіжому повітрі,  2 душові, санітариний вузол, велика вітальня з каміном, бенкетний стіл для великої компанії, віники для бані та чай з духмяних трав. Найсміливіші гості після паріння можуть охолодитися в гірській річці, що тече біля будинку.

Що ще потрібно для доповнення такого чудового відпочинку? – Корисна та поживна їжа, яку ви зможете приготувати на терасі, обладнаній мангалом, коптилкою та котелком. Закарпатський бограч, копчена чи запечена риба, овочі гриль, соковитий та ароматний шашлик – все, що забажає Ваша душа.

Замовляйте та насолоджуйтесь ідеальним відпочинком!