Колиба

Саме тут у Ви зможете відчути справжню святкову атмосферу, адже всередині колоритний сільський інтер’єр доповнений великою традиційною піччю, а назовні мальовнича природа - гірська річка Циганка на березі якої стоїть Колиба, ліс та свіже повітря.

Колиба на березі струмка

Вартість послуги:

Оренда на день 16-25 чоловік – 4000 грн.

Додаткові послуги:

Вартість може корегуватись від наповненості (кількості людей)

Подаруйте справжнє свято своїм близьким, друзям та колегам провівши святкування найвизначніших сімейних чи професійних подій в нашій «Колибі на березі струмка».

Велика затишна зала з посадкою до 25 осіб чудово підходить для організації день народжень, корпоративів, сімейних та професійних свят, team building activities чи просто виїздів на свіже повітря великою дружньою компанією.

Саме тут у Ви зможете відчути справжню святкову атмосферу, адже всередині колоритний сільський інтер’єр доповнений великою традиційною піччю, а назовні мальовнича природа – гірська річка Циганка на березі якої стоїть Колиба, ліс та свіже повітря.

Наявні стаціонарна кухня з усім необхідним приладдям, велика піч, тераса з мангалом та коптилкою стануть у пригоді для створення кулінарних шедеврів Закарпатської кухні та страв на вогні, а наш привітний персонал з радістю допоможе накрити стіл і все приготувати.

Територія садиби – це також зручне місце для відпочинку з дітьми, адже на великій огородженій території є дитячий майданчик, гойдалка та каркасний басейн.

До послуги входить:

  • користування стаціонарною кухнею із газовою плитою, холодильником та піччю (шпором);
  • посуд та приладдя для приготування страв;
  • посуд для проведення бенкету на необхідну кількість гостей (стакани, рюмки, тарілки, виделки, салатниці,  блюда, тощо);
  • користування мангалом із шомпурами, решітками, казанком, коптилкою;
  • дрова, для приготування страв на мангалі.