Гостьові будинки

Якщо ви завжди мріяли провести час у колоритному та затишному двоповерховому будиночку зі зрубу, то вам слід завітати до нас. На першому поверсі є простора вітальня з каміном та зручний диван, на якому може розміститися велика компанія гостей.

Гостьовий будинок з банею
Вартість послуги:

Оренда гостьового будинку на добу:

Будинок з банею 4-6 осіб (2 ліжка розкладні), ціна – 1700 грн

Додаткові послуги:

В будь-яку пору року, якщо вам захочеться втекти із задушливого міста, то ви не помилитеся, якщо оберете відпочинок у нашому гостьовому будинку з баньою, який розташувався під розлогими кронами дерев.

У будинку є простора та зручна вітальня з каміном, потріскування дров у якому додасть будь-якому вечору надзвичайної атмосфери.  У вітальні зможе розміститися велика компанія, адже тут є бенкетний стіл та м’які крісла біля каміну. Гарний вечір, приємна розмова та аромат трав’яного чаю, що може бути кращим для того аби відволіктися від сірих буднів великого міста.

У будинку є кімната відпочинку (розрахована на 4-х осіб, але є можливість додаткових спальних місць), душова кімната та санвузол.

А для любителів активного відпочинку у нас також є баня з великою парною кімнатою, розрахованою на 10 чоловік, та басейн з кристашталево чистою водою, яка допоможе охолодитися після паріння.

Гостьовий будинок
Вартість послуги:

Будинок гостьовий 5-7 осіб (2 ліжка розкладні), ціна – 1800 грн 

Додаткові послуги:

Природу Закарпаття дуже часто порівнюють з природою Швейцарії. Важко не погодитися з цим твердженням, адже багатовікові дуби, ясени, буки, липи, ніби німі охоронці нашого краю заряджають своєю енергією місцевих мешканців та гостів, а також створюють певну магічну атмосферу. Де ще як не серед цих могутніх зелених велетнів найкраще відпочивати душою та тілом.

Якщо ви завжди мріяли провести час у колоритному та затишному двоповерховому будиночку зі зрубу, то вам слід завітати до нас.  На першому поверсі є простора вітальня з каміном та зручний диван, на якому може розміститися велика компанія гостей.

У вітальні є кухонний куточок, де Ви зможете знайти електричний чайник та посуд на відповідну кількість гостей.

У вас також  є можливість приготувати страви на вогні, адже біля будинку  знаходиться зручна тераса з мангалом, коптилкою та котелком.

На 2 поверсі будинку є 2 великі кімнати відпочинку, розраховані на 5-7 гостей, а також душова, санвузол, фен та праска.